KONST / Litografier / Färglitografi 13846046
nr 1384 6046
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 197/290. Bladets mått: 59x43cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:56:58